Produkty

Produkowane przez nas sakralia, głównie obrazy i obrazki, wykonywane są najnowocześniejszą techniką druku, który może być wykonany na dowolnym materiale o różnych gabarytach.

Maszyna drukarska wykonująca ten druk została skonfigurowana specjalnie pod potrzeby nasze i naszych klientów. Obrazy wykonane tą technologią są przestrzenne (druk wypukły), dzięki różnej grubości faktur nakładanych na podłoże, które w przypadku obrazów sakralnych, jest z metalicznej folii w kolorze złotym i srebrnym.

Druk oparty jest o technologię cyfrową, która sprawia, że możliwa jest produkcja niskich nakładów, co sprzyja małym zamówieniom, minimalizuje ryzyko i sprzyja decyzjom zakupowym.

dewocjonalia i sakralia

dewocjonalia i sakralia

Mamy również duże doświadczenie w wykonywaniu obrazków okazjonalnych, takich jak: pamiątkowe obrazki z okazji chrztu, z okazji pierwszej komunii, 18-tej rocznicy urodzin, sakramentu małżeństwa czy błogosławieństw na okoliczność długoletniego pożycia małżeńskiego.

W tej dziedzinie nasze obrazki są zindywidualizowane, poprzez umieszczanie zdjęć, grafik, pieczęci i podpisów podkreślających przynależność do określonej parafii i wydarzenia.

Dzięki tej najnowocześniejszej technologii drukarskiej możliwe jest kopiowanie obrazów z każdego kościoła co może urzeczywistnić zasadę: „kawałek mojego kościoła parafialnego w moim domu”.